اخبار

گروه کوهنوردی شرکت پتروشیمی لردگان

گروه کوهنوردی شرکت پتروشیمی لردگان

گروه کوهنوردی شرکت پتروشیمی لردگان
"صعود گروه کوهنوردی شرکت پتروشیمی لردگان به قله 2500 متری مله بادی"

 

با برنامه ریزی های صورت گرفته کمیته ورزشی شرکت پتروشیمی لردگان، طی تقویم ورزشی تدوین شده برای سال ۱۴۰۰ و آماده سازی های صورت گرفته قبلی، صعود به قله مله بادی در دستور کار قرار گرفت و اعضاء تیم شرکت کننده توانستد طی برنامه نیمه سنگین و یک روزه به این قله زیبا صعود کنند.
 
"ویژگی های رشته کوه و قله مله بادی" 
رشته کوه مله بادی در فاصله 5 کیلومتری جنوب شهرستان لردگان  قرار گرفته است. راس الخط این رشته کوه  از روستای گوشه آغاز و تاشهر روددشت ادامه دارد. این رشته کوه در نزدیکی مرز استان چهارمحال بختیاری و استان کهکلویه و بویراحمد قرار واقع شده است . مرتفع ترین قله  رشته کوه مله بادی با همین نام و دارای ارتفاعی در حدود ۲۵۰۰ متر بالاتر از سطح آب های آزاد می باشد.

در همین راستا تیم کوهنوردی شرکت پتروشیمی لردگان حدود یک سال به صورت مستمر فعالیت های ورزشی خود را با آموزش های روز کوهنوردی و حضور مربیان  کوهنوردی  شروع نموده که در این مدت موفق به دو صعود شده اند.

۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶
تعداد بازدید : ۱,۰۹۷
کد خبر : ۱۱۸

نظرات بینندگان

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
0
4
2

نمیخواد برن کوهنوردی...این کمپرسور بیصاحاب رو درست کنن که شرکت راه بیفته تولیدش...یکساله بعد افتتاح به ده درصد ظرفیت اسمی هم نرسیده

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۵
0
1
1

سلام کمپرسورم راه افتاد الان در حال تولید هست

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۰۵
0
0
1

گروه کوهنوردی؟تیمای ورزشیتونم با پارتی تشکیل میدین.هرکیو دوست دارین استخدام میکنین همه کارا با پارتی بازی و رانت انجام میشه نیروهای کارگرتونم غیر بومی گرفتین دیگه وای به حال بالاتریا.


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید