اخبار

حضور شرکت پتروشیمی لردگان در نخستین همایش و نمایشگاه «پتروفن»

حضور شرکت پتروشیمی لردگان در نخستین همایش و نمایشگاه «پتروفن»
شرکت پتروشیمی لردگان در نخستین همایش و نمایشگاه «پتروفن» ویژه هفته پژوهش و نوآوری که در روزهای 27 تا 29 آذر 1401 در مرکز همایش‌های کوشک وزارت نفت برگزار می شود، حضور فعال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی لردگان ،در همایش و نمایشگاه «پتروفن» قرار است که شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های تابعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس درباره محورها و موضوعاتی نظیر توسعه سبد محصولات، دانش فنی و لایسنس، بومی سازی مواد شیمیایی و کاتالیست‌ها، ساخت تجهیزات دوار، ساخت تجهیزات ثابت و ابزار دقیق، پوشش های نوین و بهبود و تحول در فرآیند به بحث و تبادل نظر بپردازند.

شرکت پتروشیمی لردگان آمادگی دارد تا در ۳ روز برگزاری این رویداد مهم علمی، پذیرای پیشنهادات شرکت های فناور ایرانی و اطلاع از آخرین تولیدات دانش بنیان به منظور بهره گیری در صنعت پتروشیمی باشد. شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور علاقه‌مند به شرکت در همایش و نمایشگاه پتروفن 1401 می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88302090-021 و 88304804-021 تماس بگیرند و یا به مرکز همایش‌های کوشک وزارت نفت واقع در خیابان شریعتی، بعد از پل صدر، خیابان میرزاپور خیابان فاطمیه، پلاک 2 مراجعه کنند.

۲۳ آذر ۱۴۰۱ ۱۷:۱۲
تعداد بازدید : ۲۳۹
کد خبر : ۱۳۱