اخبار

ثبت رکورد تولید در پتروشیمی لردگان

با ثبت رکورد 9 ماهه پتروشیمی لردگان درامسال، این شرکت سال آینده سودآوری را برای سهامداران و ذی‌نفعان رقم خواهد زد.
ثبت رکورد تولید در پتروشیمی لردگان
به گزارش روابط عمومی شرکت کود شیمیایی اوره لردگان، محسن محمودی درباره تثبیت رشد این شرکت در تولید کود اوره در 9 ماهه سال ۱۴۰۱ گفت: امسال با توجه به شعار سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»، همه تلاش و برنامه‌ریزی‌ها و اهداف پایه‌گذاری‌شده در شرکت پتروشیمی لردگان، عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب و تولید حداکثری است.

 

محسن محمودی مدیر عامل شرکت کود شیمیایی اوره لردگان با اشاره به روند مناسب تولید در این مجتمع اظهار کرد: با افزایش تولید 275 %  اوره و 191 %  آمونیاک در 9 ماهه ۱۴۰۱، رشد قابل توجه تولید در این مجتمع نسبت به مدت مشابه پارسال محقق شده است.

مدیرعامل شرکت کود شیمیایی اوره لردگان ادامه داد: با تولید 432،812 هزار تن کود اوره و 260،769  آمونیاک ، رشد قابل توجه تولیدات این محصولات در سال 1401 نسبت به مدت مشابه پارسال در شرکت پتروشیمی لردگان به ثبت رسیدکه افتخار دیگری است که در پتروشیمی لردگان رقم خورده است.

محمودی با بیان اینکه پیش بینی می شود در مراحل آتی رکوردهای خوبی ثبت خواهد شد، افزود: سال آینده با چابک سازی روند تولید و رفع موانع احتمالی، پتروشیمی لردگان سودآوری خوبی را برای سهامداران و ذینفعان رقم خواهد زد.

وی ثبت این نتیجه درخشان را حاصل تلاش و همدلی همه جهادگران پتروشیمی لردگان دانست و گفت: دست همه کارگران و تلاشگرانی را که بی ‌وقفه از جان و دل مایه می‌گذارند تا تولید در «شلرد» رو به‌ جلو حرکت کرده و چرخی از چرخ‌های اقتصاد کشور به گردش درآید را به گرمی می‌فشارم و از یکایک آنها سپاسگزارم.

شرکت کود شیمیایی اوره لردگان از شرکت‌های زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری و توسعه تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس "پترول" است که ظرفیت تولید سالانه ۱۰۷۳ هزار تن اوره و ۶۷۷ هزار تن آمونیاک را دارد و یکی از بزرگتررین صادرکنندگان محصولات جامد در هلدینگ خلیج‌فارس است.

۱۲ دی ۱۴۰۱ ۱۳:۱۸
تعداد بازدید : ۹۳۴
کد خبر : ۱۳۶