اخبار

در جریان بازدید رئیس دادگستری استان چهارمحال و بختیاری مطرح شد؛

عملکرد درخشان پتروشیمی لردگان در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی

عملکرد درخشان پتروشیمی لردگان در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی
محمد رزم رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری به همراه معاونان قضایی از پتروشیمی لردگان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی لردگان، محمد رزم در  این بازدید چند ساعته از بخش بسته بندی، انبار محصول، اتاق کنترل و پتروشیمی لردگان بازدید کرد، و از نزدیک با کارکنان و متخصصان بخش های مختلف به گفتگو پرداخت.
 
محمد رزم از عملکرد تاثیر گذار پتروشیمی لردگان، مدیران تلاشگر و متخصصان بومی این شرکت که توانسته اند در مباحث اشتغال و محرومیت زدایی عملکرد مطلوبی داشته باشند ابراز خرسندی نمود.وی در ادامه افزود: خوشبختانه مایع امید و موجب افتخار آفرینی است که چنین شرکتی با زحمات نیروی انسانی فنی و متخصص ایرانی و بومی از استان چهارمحال بختیاری موفق شدندچنین شرکت بزرگ و با عظمتی را در استان ایجاد کنند.

 

رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری همچنین خاطرنشان کرد: جای خوشحالی‌ است که در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری شرکتی که در سال ۹۹ با وجود مشکلات تحریم به بهره‌برداری رسیده، توانسته بعد از افتتاح در حوزه ارز آوری و ایجاد اشتغال چنین عملکرد درخشانی داشته باشد.

محمد رزم در ادامه بیان کرد: وظیفه ما حمایت و تقویت واحد‌های تولیدی است. همانگونه که در ستاد اقتصاد مقاومتی بیان شده ما باید بتوانیم با حمایت مفید در جهت رشد و افزایش تولید قدم برداشته و به طور قطع قوه قضاییه و دادگستری استان‌ها نیز از واحد‌های تولیدی حمایت می‌کنند.
 
در ابتدای این نشست محسن محمودی مدیرعامل پتروشیمی لردگان گزارشی از وضعیت تولید ارائه کرد.
 
محمودی همچنین مشکلات و موانعی که بر سر راه تولید حداکثری پتروشیمی لردگان قرار دارد را بیان کرد، و گفت: انتظار داریم این واحد تولیدی را مورد حمایت قرار گیرد تا ما نیز بتوانیم با توان این جوانان در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری قدم برداریم.

 

5

4

2
1
    
      
    
    
  
    
۷ آبان ۱۴۰۲ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۲۲۲
کد خبر : ۱۷۴